Умови користування

Дата останньої редакції: 31 серпня 2017 р.

Положення про права та обов’язки

Це Положення про права та обов’язки («Положення», «Умови» або «ППО») грунтується на Принципах iFriend та представляє собою умови обслуговування, які визначають наші відносини з користувачами та іншими особами, які взаємодіють с iFriend. Користуючись iFriend або отримуючи до нього доступ, ви безумовно приймаєте це Положення, яке періодично оновлюються відповідно до Розділу 13, наведеним нижче. Крім того, в кінці даного документа наведено матеріали, які допоможуть вам зрозуміти принципи роботи iFriend.

1. Конфіденційність

Ми піклуємося про конфіденційність Вашої інформації. У своїй роботі ми використовуємо Політику використання даних і розкриваємо в ній важливу інформацію про те, яким чином ви можете використовувати iFriend, щоб ділитися з іншими, і як ми збираємо і можемо використовувати ваші матеріали і вашу інформацію.

Ми радимо вам ознайомитися з Політикою використання даних і керуватися їй для прийняття обгрунтованих рішень.

2. Поширення ваших матеріалів і інформації

Вам належать усі матеріали і інформація, які ви публікуєте на iFriend.

Крім того:

 1. Ви надаєте нам особливий дозвіл щодо використання всіх матеріалів, на які поширюються права інтелектуальної власності, такі як фото та відео (далі – «матеріали, на які поширюються права інтелектуальної власності»): ви надаєте нам переуступаючу, передану в порядку субліцензування, що не припускає виплати авторського гонорару глобальну ліцензію на використання будь-яких матеріалів, на які поширюються права інтелектуальної власності, що розміщуються вами на iFriend або яким-небудь чином пов’язаних з iFriend (далі – «Ліцензія на інтелектуальну власність» ).
 2. Дія цієї Ліцензії на інтелектуальну власність закінчується тоді, коли ви видаляєте опубліковані вами матеріали, на які поширюються права інтелектуальної власності, або свій аккаунт, за винятком випадків, коли ваші матеріали передавалися іншим особам і не були ними вилучені.
 3. При видаленні матеріалів, на які поширюються права інтелектуальної власності, вони будуть знищені. Незважаючи на це віддалені матеріали можуть зберігатися як резервні копії протягом допустимого періоду часу (при цьому інформація не буде доступна іншим).
 4. Публікація матеріалів або информации з Використання налаштування «Доступно всім» означає, что ви дозволяєте всім, включаючі людей поза IiFriend, отримувати доступ до цієї інформації і використовувати її, а також пов’язувати її з вами (тобто вашим ім’я та фото профілю).
 5. Нам важливі ваші відгуки або інші пропозиції щодо вдосконалення iFriend, однак ви беззастережно погоджуєтеся на те, що ми можемо використовувати їх, не беручи на себе ніяких зобов’язань по оплаті подібних пропозицій (так само як і ви не несете зобов’язань з надання пропозицій).

3. Безпека

Ми докладаємо всіх можливих зусиль для того, щоб зробити iFriend безпечним, але не можемо дати такої гарантії. Нам потрібна і ваша допомога, яка має на увазі дотримання наступних правил:

 1. Ви не будете розсилати або іншим чином розміщувати несанкціоновані комерційні повідомлення (наприклад, спам) на iFriend.
 2. Ви не будете збирати матеріали або дані користувачів і не будете отримувати доступ до iFriend за допомогою автоматичних пристроїв (наприклад, ботів, які збирають інформацію, програм-роботів, «павуків» або скреперів) без нашого дозволу.
 3. Ви не будете займатися незаконним мережевим маркетингом в iFriend, наприклад схемами фінансових пірамід.
 4. Ви не будете завантажувати віруси або інші шкідливі коди.
 5. Ви не будете намагатися отримати логіни і паролі інших користувачів або намагатися зайти в чужий акант.
 6. Ви не будете погрожувати іншим користувачам, залякувати або переслідувати їх.
 7. Ви не будете розміщувати матеріали, які містять ворожі висловлювання, загрози, порнографію, зображення оголеного тіла або сцени насильства які мають вкрай неприємний характер для сприйняття.
 8. Ви не будете використовувати iFriend для здійснення незаконних, що вводять в оману, шкідливих або дискримінаційних дій.
 9. Ви не будете вчиняти будь-які дії, які можуть вивести з ладу, надмірно навантажити або негативно вплинути на нормальну роботу iFriend, наприклад DDOS атаки до відмови в обслуговуванні або відмови відображення Сторінок.
 10. Ви не будете сприяти порушенням даного Положення або наших правил або заохочувати подібні порушення.

4. Реєстрація та безпека облікового запису

Користувачі iFriend зобов’язані вказувати свої справжні імена і прізвища, а також надавати справжні відомості про себе. Необхідно, щоб ви дотримувалися цих правил. Нижче перераховані деякі зобов’язання, які ви приймаєте на себе при реєстрації і для підтримки безпеки вашого облікового запису:

 1. Ви не будете розміщувати неправдиву особисту інформацію на Inviteafriend або створювати аккаунт від імені іншої людини без належного дозволу.
 2. Ви не будете створювати більш одного особистого облікового запису.
 3. Якщо ми заблокуємо ваш аккаунт, то ви не будете створювати інший без нашого дозволу.
 4. Ви не будете використовувати вашу особисту Хроніку в комерційних цілях або використовувати Сторінку iFriend в подібних цілях.
 5. Ви не будете використовувати iFriend, якщо вам менше 13 років.
 6. Ви не будете використовувати iFriend, якщо визнані винним у скоєнні злочину на сексуальному грунті.
 7. Ви будете вказувати точну контактну інформацію і своєчасно оновлювати її.
 8. Ви не будете передавати свій пароль, не будете надавати доступ до вашого аккаунту стороннім особам і не будете здійснювати будь-які інші дії, які можуть загрожувати безпеці вашого облікового запису.
 9. Ви не будете передавати свій аккаунт (включаючи будь-яку Сторінку або додаток, адміністратором яких ви є) будь-кому без нашого попереднього письмового дозволу.
 10. Якщо ви вибираєте ім’я користувача або аналогічний засіб ідентифікації для свого облікового запису або Сторінки, ми зберігаємо за собою право видалити або передати права на його використання на наш розсуд (наприклад, якщо власник товарного знака скаржиться на ім’я користувача, яке безпосередньо не пов’язано з справжнім ім’ям власника аккаунта).

5. Захист прав інших осіб

Ми ставимося з повагою до прав інших осіб і очікуємо цього від вас.

 1. Використовуючи iFriend, ви не будете розміщувати матеріали, які ущемляють або порушують чиї-небудь права або закони, або здійснювати аналогічні дії.
 2. Ми залишаємо за собою право видалити будь-які матеріали або інформацію, розміщені вами на iFriend, якщо порахуємо, що вони порушують це Положення.
 3. Ми надаємо вам інструменти для допомоги в захисті ваших прав на інтелектуальну власність. Для отримання додаткової інформації відвідайте сторінку Повідомити про порушення авторських прав на інтелектуальну власність.
 4. Якщо ваші матеріали видалені за порушення авторських прав, а ви вважаєте, що це сталося помилково, то у вас є можливість оскаржити ці дії.
 5. У разі неодноразового порушення прав на інтелектуальну власність інших осіб ми заблокуємо ваш аккаунт, якщо порахуємо це за доцільне.
 6. Ви не будете використовувати об’єкти нашого авторського права або торгові знаки або будь-які знаки, схожі на них, крім явно дозволених нашим Керівництвом з використання брендів або з нашої попередньої письмової згоди.
 7. Якщо ви збираєте інформацію про користувачів, отримаєте їх згоду, а також поясніть, що інформацію збираєте ви (а не iFriend), і розмістіть інформацію про правила зберігання особистих даних з поясненням того, які дані ви збираєте і як ви будете їх використовувати.
 8. Ви не будете розміщувати будь-чиї посвідчення особи або конфіденційну фінансову інформацію на iFriend.
 9. Ви не будете відзначати користувачів або розсилати електронні запрошення особам, які не є користувачами, без їх згоди. iFriend пропонує використовувати інструменти для подачі скарг, щоб забезпечити можливість залишити відгук про оцінки.

6. Реклама і інші комерційні матеріали, що розміщуються на iFriend або підтримувані iFriend

Наша мета – публікація реклами та інших комерційних або спонсорованих матеріалів, які представляють цінність для рекламодавців і користувачів. Щоб допомогти нам в цьому, ви погоджуєтеся з наступним:

 1. Ви даєте нам дозвіл на використання вашого імені, фото профілю, матеріалів і інформації (наприклад, улюблені бренди) у зв’язку з комерційними, рекламними або іншими аналогічними матеріалами, які надаються або вдосконалюються нами. Наприклад, це означає, що ви дозволяєте компанії, підприємству або іншій організації платити нам за відображення вашого імені і (або) фото профілю з вашими матеріалами або інформацією, не вимагаючи ніякої компенсації за ці дії. Якщо ви вибрали певну аудиторію для своїх матеріалів або інформації, ми будемо враховувати це при використанні.
 2. Ми не передаємо ваші матеріали або інформацію рекламодавцям без вашої згоди.
 3. Ви розумієте, що ми не завжди можемо явно позначити, що якісь послуги і повідомлення є платними.

7. Особливі положення, що застосовуються до Груп

Якщо ви є творцем або адміністратором Групи iFriend, створили акцію або пропозицію з вашої Групи, то приймаєте нашу Політику груп.

8. Внесення змін

 1. Ми повідомимо вас про внесення змін до цих умов і дамо вам можливість перевірити і прокоментувати переглянуті умови для продовження використання наших Сервісів.
 2. Якщо ми вносимо зміни в правила, керівництва або інші умови, які використовуються в цьому Положенні або на які тут дано посилання, ми можемо опублікувати повідомлення про це на Сторінці управління сайтом.
 3. Якщо ви продовжуєте використовувати Сервіси iFriend після отримання повідомлення про зміни наших умов, правил або інструкцій, це означає вашу згоду з нашими зміненими умовами, правилами або інструкціями.

9. Припинення дії

Якщо ви порушуєте букву або дух цього Положення або іншим чином створюєте ризик або можливі несприятливі правові наслідки для нас, то ми можемо припинити надання вам доступу до iFriend або його частини. Ми повідомимо вас про це по електронною поштою або в наступний раз, коли ви спробуєте отримати доступ до свого облікового запису. Ви також можете видалити свій аккаунт або припинити дію свого застосування в будь-який час. У всіх таких випадках це Положення припиняє свою дію, однак до вас як і раніше будуть застосовуватися такі положення: 2.2, 2.4, 3-5.