Принципи iFriend

Розробляючи iFriend (соціальна мережа “Я друг”) ми намагаємось сприяти відкритості та ясності шляхом надання людям можливості спілкуватися і ділитись новинами. Соціальна мережа iFriend має певні принципи які покладені в основу прав і обов`язків користувачів iFriend.

1. Свобода спілкування і обміну інформацією

Всі люди повинні мати право вільно обмінюватися, ділитись будь-якою інформацією як в мережі Інтернет, так і в інших середовищах у будь-якому форматі

2. Право власності та контроль над інформацією

Люди мають право володіти своєю інформацією та мають право вільно ділитися нею, та використовувати там де забажають. Це ніяким чином не обмежується тільки соціальною мережею iFriend. Також люди мають право встановлювати налаштування конфіденційності для захисту своєї інформації, але не можуть цими налаштуваннями обмежувати тих, які вже отримали цю інформацію, в її використанні, особливо за межами сайту iFriend.

3. Вільне розповсюдження інформації

Люди повинні мати свободу доступу до всієї інформації, відкритої для них іншими користувачами. Люди також повинні мати практичні інструменти, які дозволяють легко, швидко і ефективно обмінюватися і отримувати доступ до цієї інформації.

4. Рівність

Кожен – будь то користувач, рекламодавець, розробник, організація або інша юридична особа – повинен мати доступ до поширення інформації на сайті iFriend, незалежно від свого основного виду діяльності. Має бути створено єдині принципи, права і обов’язки, що застосовуються по відношенню до всіх користувачів сайту iFriend.

5. Соціальне значення

Люди повинні мати можливість вільно встановлювати довірчі відносини і створювати репутацію, грунтуючись на своїх особистісних якостях, і не можуть бути видалені з сайту iFriend з причин іншим, ніж ті, що викладені в Положенні про права та обов’язки користувачів iFriend.

6. Безкоштовне користування

Щоб заявити про себе, спілкуватися з іншими людьми і ділитися з ними інформацією, люди повинні мати можливість використовувати iFriend безкоштовно.

7. Загальне благополуччя

Права і обов’язки iFriend і користувачів сайту повинні бути описані в Положенні про права та обов’язки, яке не повинно суперечити вищевикладеним принципам.